Atribuită
Cumpărare directă
Produs Cantitate Unitate TVA % Pret/unit discountat Total (fara TVA) Total (TVA inclus) CEDAR PRIZA DUBLA CU CP PT WDE000525 12 BUC 19 37,98 382,99 455,76 SEDNA INTR. SIMPLU SDN0100121 10 BUC 19 12 100,84 120 SEDNA INTR. DUBLU SDN0300121 10 BUC 19 15,99 134,37 159,9 SEDNA RAMA 1 POST ALBA SDN5800121 20 BUC 19 4,3 72,27 86 FURTUN HOOXYGEN 8MM R50M 0510204 50 M 19 4,93 207,14 246,5 CLESTE NITURI POP 1300 615454 1 BUC 19 95,34 80,12 95,34 NITURI POP AL 19X4 LT70430 (50 BUC) 2 BUC 19 4,95 8,32 9,9 NITURI POP AL 12,7X4 LT70420 (50 BUC) 2 BUC 19 4,09 6,87 8,18 NITURI POP AL 4X9.6MM LT70410 (50BUC) 2 BUC 19 3,9 6,55 7,8 NITURI POP AL 4X6,4MM LT70400 2 SET 19 3,33 5,6 6,66 NITURI POP AL. 3.2X12.7MM-50 LT70340 -50 4 BUC 19 3,14 10,55 12,56 NITURI POP AL 9.6X3,2 LT70330 (50 BUC) 5 BUC 19 2,76 11,6 13,8 NITURI POP ALUMI 9.6*4.8 LT70490 (50BUC) 2 BUC 19 5,33 8,96 10,66 NITURI POP ALUMINIU 12,7X4,8 LT70500 2 PUN 19 5,71 9,6 11,42 COLIER FURTUN METAL SGS12-20 45519 45503 50 BUC 19 3,58 150,42 179 OSKAR RUGINA EM GRI LUCIOS 0.5L 5 BUC 19 30,51 128,19 152,55 DANKE! DILUANT 0.9L 3 BUC 19 13,66 34,44 40,98 OSKAR RUGINA EM GRI LUCIOS 2.5L 1 BUC 19 145 121,85 145 BANDA MARCARE 60760 33MX50 MM GALB.NGR 4 BUC 19 33,4 112,27 133,6 GRESIE PORT.RECT.TRAFFIC WHITE 60X60 4 CUT 19 86,29 290,05 345,16
- Număr anunț
- DA28573613
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ADMINISTRARE INFRASSTRUCTURA SPORTIVA BRASOV (CUI 21446554)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.883 RON
- Valoare atribuită
- 1.883 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.