Atribuită
Cumpărare directă
10 1057296 DISC TAIERE INOX 115X1 2608603169 BUC 10,00 2,94 24,71 4,69 20 1048103 HOFF SET 24 BATERII ALKALINE LR6 AA SET 1,00 20,99 17,64 3,35 30 1048104 HOFF SET 24 BATERII ALKALINE LR03 AAA SET 1,00 20,99 17,64 3,35 40 7009673 COLI ABRAZIVE PS11 KORN 230X280-220 2002 BUC 5,00 2,02 8,49 1,61 50 7009680 COLI ABRAZIVE PS11 KORN 230X280-400 2007 BUC 5,00 2,02 8,49 1,61 60 7009698 COLI ABRAZIVE PS11 KORN 230X280-600 2009 BUC 5,00 2,02 8,49 1,61 70 7009681 COLI ABRAZIVE PS11 KORN 230X280-800 2010 BUC 5,00 2,31 9,71 1,84 80 7009682 COLI ABRAZ PS11KORN 230X280-1000 11892 BUC 5,00 2,31 9,71 1,84 90 7022279 LAVETE 40X40(10BUC/SET) SET 5,00 10,06 42,27 8,03 100 7003258 CIOCAN CAUCIUC 500G 2060 BUC 1,00 35,60 29,92 5,68 110 1036041 MENGHINA ROTATIVA 60MM HOLZER 196/3839 BUC 1,00 32,75 27,52 5,23 120 7060395 ALCOOL TEHNIC 0,9 L BUC 2,00 7,24 12,17 2,31 130 7009681 COLI ABRAZIVE PS11 KORN 230X280-800 2010 BUC 25,00 2,31 48,53 9,22 140 7009662 COLI ABRAZIVE PS11 KORN 230X280-180 2012 BUC 25,00 2,02 42,44 8,06
- Număr anunț
- DA28573316
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 307 RON
- Valoare atribuită
- 307 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.