Atribuită
Cumpărare directă
Diverse materiale de constructii, respectiv: 1. dale granit fiamat, textura gri cu negru, 600 mm x 600 mm x 20 mm - 10 mp (28 buc plăci) (1 placa = 0.36 mp =>28 buc; va rezulta, asadar, o suprafata de: 0.36x28 = 10.08 mp) 2. dale granit fiamat, textura gri cu negru, 300 mm x 300 mm x 15 mm - 41 mp (456 buc plăci) (1 placa = 0.09 mp => 456 buc; va rezulta, asadar, o suprafata de: 0.09x456 = 41.04 mp) 3. adeziv super flexibil de culoare alba pentru placari de piatra naturala la exterior si in medii umede - 150 kg (6 saci x 25 kg/ sac)
- Număr anunț
- DA28566257
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.133 RON
- Valoare atribuită
- 6.133 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.