Atribuită
Cumpărare directă
Politia Locala Sector 1 achizitioneaza un pachet de consumabile autoconform ofertei operatorului economic cu nr. 101387784/25829/11.08.2021, astfel: Becuri far auto, tip H7, 55W - 20 buc; Antigel , concentrat, minim - 60°C – 5 litri; Apa distilata, puritate minim 99,90% - 20 litri; Baterii telecomanda auto tip CR2032, 3V – 30 buc; Spray degripant, universal – 5 buc; Spray curatare contacte electrice – 5 buc; Lichid frana (DOT4) – 4 litri; Lavete textile, din bumbac, minim 40 cm x 40cm – 50 buc; Sigurante auto mini 5A, 7,5A, 10A, 15A, 20A, 25A, 30A – 10 seturi (10 buc/set); Covorase auto de cauciuc (pentru dacia Logan) – 1 set.
- Număr anunț
- DA28555724
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.017 RON
- Valoare atribuită
- 1.017 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.