Atribuită Cumpărare directă

TREAPTA COLT COUNTRY CHERRY 30X30-5906 18,9 12 BUC 190,59 4017522 GRESIE PORT.COUNTRY CHERRY (C.T)30X14,8 69,9 6,39 M2 375,34 4017526 TREAPTA V-SHAPE COUNTRY CHERRY 30X32/5 48,9 90 BUC 3.698,32 4017521 GRESIE PORT.COUNTRY CHERRY 30x30x1.1 74,9 14,4 M2 906,35 5008530 ADEZIV CERESIT CM11 25KG PLUS GRI 34,99 6 BUC 176,42. Conform oferta de pret nr. 101385111 din 09.08.2021.

Număr anunț
DA28548857
Autoritate contractantă
MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.347 RON
Valoare atribuită
5.347 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.347 RON

din 5.347 RON estimat