Atribuită
Cumpărare directă
5002771 PACHET VOP.LAV.ECOPLAST 15L +AM 3L PROMO 1 BUC 5012818 SET TRAFALET 250X70 CU GRATAR H 02-0411 1 BUC 7005123 MISTRIE TRAPEZ OTEL 160MM LT06356 1 BUC 5012041 CANCIOC HOLZER, 637 1 BUC 5012009 SPACLU INOX HOLZER MANER PVC 10 CM, 504 1 BUC 5013942 GLETIERA HOLZER PROFI 13X27,10X10, 905-1 1 BUC 5013727 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 100 MM 1 BUC 5013740 PENSULA PENTRU LACURI 60 MM 1 BUC 4009111 PLINTA SMART FLEX 553 STEJ ARG 2,5M 7 BUC 4009117 COLT INT PLINTA SMART 553 STEJ ARG 2/SET 4 SET 4009113 COLT EXT PLINTA SMART 553 STEJ ARG 2/SET 2 SET 4009119 IMBINARE PLINTA SMART 553 STEJ ARG 2/SET 3 SET 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 3 PUN 1036316 DIBLU RAPID TAL 6x100 25BUC 2 PUN 4021620 PARCHET UNIVERSE 14MM CL33 SIRIUS 13 PAC 4016984 ALUPROF TREC S65 49MM DIF NIV STGR 0,93M 1 BUC 5007445 BANDA RIG. HIRTIE 75M/ROLA 1 ROL 5000249 IPSOS RIG. SUPER 5KG C03 1 SAC 5016154 BANDA IMBINARE AUTOADEZIVA 150M SG 1 BUC 5008424 GLET CERESIT CT 127 5 KG 1 BUC 6011090 POLIST.EXTR XPS ZENTYSS G2 600X1250D 1 PAC
- Număr anunț
- DA28546626
- Autoritate contractantă
- Comuna Danesti (CUI 4510452)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.737 RON
- Valoare atribuită
- 1.737 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.