Atribuită Cumpărare directă

PACHET UTILARE CANTINA; FATA DE MASA120X160- 75 BUC ;NAPRON - 100BUC; SET 6 PAHARE- 17 SET; CARAFA DIN STICLA 1 L -25 BUC; CANA LAPTE DIVERSE CULORI- 110 BUC; OLIVIERA PT CONDIMENTE STICLA- 25 BUC; SET TACAMURI 24 PCS INOX - 18 SET ;FARFURIE INTINSA MARE 24 CM - 110 BUC; FARFURIE INTINSA MICA 19 CM - 110 BUC; BOL NORDIC- 110 BUC ;SPUMIERA UTIL LUX -3 BUC;POLONIC UTIL LUX -2 BUC; POLONIC UTIL LUX- 2 BUC; PALETA INOX LARA- 3 BUC; CLESTE CROMAT - 4 BUC ;SET 6 CUTITE -2 BUC; SATAR MANER PLASTIC - 2 BUC ;FOARFEC PENTRU BUCATARIE - 2 BUC; TOCATOR PVC 26CM - 1 BUC; TOCATOR PVC 30CM- 1 BUC; TOCATOR PVC 40CM - 1 BUC; OALA INOX CU CAPAC 28X18CM 11L-1 BUC; OALA INOX SEMIADANCA 22L 36X24- 1BUC; OALA INOX SEMIADANCA 30L 40X26- 1 BUC ;COS RUSTIC MARE - 25 BUC; STRECURATOR INOX 20CM - 2 BUC ;RAZATOARE 4 LATURI -; 3BUC; TIGAIE DIN ALUMINIU TEFLONAT 24X6,5 CM- 1BUC; TIGAIE DIN ALUMINIU TEFLONAT 26X6 CM -1BUC; TIGAIE ALUMINIU TEFLONAT 28X9 CM-1BUC; CAPAC STICLA 24CM -1 BUC ;CAPAC STICLA 28CM-1 BUC;CAPAC STICLA 26CM -1 BUC ;TEL INOX CU MANER LEMN D882- 2BUC; COS DE FRUCTE - 25BUC; TAVA AUTOSERVIRE MARE - 110BUC; SET 6 PROSOAPE BUCATARIE 40X60 - 3SET; CANTAR DE BUCATARIE - 1BUC; CUTIE MARA PATRATA 300ML - 6BUC ;PACHET UTILARE MOBILIER;SALTEA GAMA 90X200- 13BUC ;PAT 900 - 13BUC ;DULAP UNIVERSAL 2U -13BUC; DORM. ADAM-NOPT.-13BUC ;BIROU -13 BUC; FOTOLIU FARA HUSA -4 BUC; HUSA FOTOLIU -4 BUC; CUIER - 13BUC ;LAMPA BIROU- 13BUC ;LENJERIE 1 PERS -13BUC;PERNA -13BUC;PILOTA1PERS-13BUC;SETMASA+S

Număr anunț
DA28545698
Autoritate contractantă
Orasul Berbesti (Consiliul Local Berbesti) (CUI 2541355)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39516000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.183 RON
Valoare atribuită
44.183 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.183 RON

din 44.183 RON estimat