Atribuită
Cumpărare directă
6033106 PLASA GRUNMAN 1X25M (0,9X13X13) PVC ROL 2,00 = 421,83 lei 1036335 SD SURUB GIPS CART 3,5X25 NG FILET RAPID BUC 1.000,00 = 42,02 lei 1036336 SD SURUB GIPS CART 3,5X35 NG FILET RAPID BUC 1.000,00 = 42,02 lei 5011893 SPUMA PISTOL MOMENT 700 ML FIX & FILL BUC 5,00 = 113,40 lei 6000231 BANDA MONTAJ LBV12 79549 BUC 2,00 = 51,04 lei 1021226 CLEME PLATE D53F 14MM 600 BUC 042-0378 BUC 2,00 = 20,81 lei 6003169 PARAFRUNZAR D80-125MP BUC 13,00 = 62,82 lei 1021149 CAPSATOR MANUAL J19 /J29 030-0432/ 00386 BUC 1,00 = 136,13 lei
- Număr anunț
- DA28543167
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 890 RON
- Valoare atribuită
- 890 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.