Atribuită
Cumpărare directă
RAMA WC UNIC ALB 40301 6 BUC REZERVOR BETA EXPORT 1034R 6 BUC SELENE APLICA 1XE27 05-565 3 BUC OGLINZI SANITARE 40X50 6 BUC CORP XCITY LED 18W 4200K CT01NW 12 BUC DISC FER CIRC 190X2,2/20/24T 2608644375 2 BUC ULEI AMESTEC RURIS 2T 1L 1 BUC SNUR MOTOCOASE PROFIL CERC NHR30054 1 BUC DISC CU VIDIA TIP 1 PT TUNS IARBA 80T 1 BUC ROBINET LAV APA RECE MONOC LAV 15203 10 BUC NEON MASTER TL-D 18W SNOW WHITE 12000K 10 BUC PROFIL PT.TREPTE S46AG 1M - AUTOADEZIV 8 BUC MAMUT GLUE HIGH TACK ALB 290 ML 2 BUC NEON MASTER TL-D SUPER80 18W/840 20 BUC
- Număr anunț
- DA28540422
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC COGEALAC (CUI 4707617)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.480 RON
- Valoare atribuită
- 2.480 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.