Atribuită
Cumpărare directă
6009326 BANDA MONTAJ LBV26 79551 BUC 1,00 = 51,28 lei 1035792 PAC SUPERTIT FIN 2X300 W000380870 1,9KG PAC 1,00 = 45,14 lei 6000257 TEAVA PATRATA 30X30X2 BUC 6,00 = 477,08 lei 6039830 TEAVA AMPRENTATA 40X40X1,5 6M BUC 3,00 = 274,79 lei 6037294 HOLTSURUBURI 4,8X35 MM RAL 3005 CUT 1,00 = 37,70 lei 6015650 PANOU ZN GARD VERDE 1700X2000 BUC 7,00 = 541,18 lei 6000141 ZAVOR CU PRINDERE LACAT ZINCAT FI 10MM BUC 1,00 = 8,63 lei 6005956 BALAMA SUD ROLUITA OTEL L=100 FI16MM BUC 2,00 = 29,06 lei 7001118 DISC TAIERE INOX 125X1 2608600549 BUC 10,00 = 34,20 lei 4006765 ANCORA 8X115 75350B0811500 BUC 30,00 = 74,37 lei 1009691 VINCLU DE IMBINARE 80X62X40 103768 000 BUC 10,00 = 32,52 lei 1043641 MANER LADA 160X20 ZN 102193 160Z BUC 1,00 = 7,26 lei 5002157 EMAIL IDEEA VERDE MEDIU E51550 0,75L BUC 1,00 =18,08 lei 5016581 GRUND ANTICOR. CU ZINC PRIMER GRI 0,75 L BUC 1,00 = 21,59 lei 4006919 STERGATOR HM FINGERTIP 355 ZWART 60X100 BUC 2,00 = 105,88 lei
- Număr anunț
- DA28537477
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.758 RON
- Valoare atribuită
- 1.758 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.