Atribuită
Cumpărare directă
Produs Cantitate Unitate TVA % Pret/unit discountat Total (fara TVA) Total (TVA inclus) RACORD MONOCOMANDA PVC L40 10 BUC 19 8,53 71,68 85,3 RACORD MONOCOMANDA METALIC L60 10 BUC 19 15,28 128,4 152,8 ROBINET COLTAR PROFF 1/2-1/2 CROMAT 10 BUC 19 16,34 137,31 163,4 ROBINET DUBLU ALAMA 1/2'' 5 BUC 19 33,58 141,09 167,9 BUTON ACTIONARE REZ.LAGUNA LIV 196906 10 BUC 19 15,01 126,13 150,1 TABLOU ELECTRIC 4L IP40 1 BUC 19 15,78 13,26 15,78 SILICON SANITAR ALB 280ML BISON (KA) 2 BUC 19 16,84 28,3 33,68 SILICON SANITAR TRANSP.280ML BISON(KA) 2 BUC 19 16,84 28,3 33,68 MAMUT GLUE HIGH TACK ALB 290 ML 6 BUC 19 24,63 124,18 147,78 DIBLU / SURUB TMT 6X33 6500200603300 100 BUC 19 0,51 42,86 51 DIBLU / SURUB TMT 6X46 6500200604600 100 BUC 19 0,6 50,42 60 DIBLU / SURUB TMT 8X51 6500200805100 100 BUC 19 0,77 64,71 77 DIBLU / SURUB TMT 10X66 6500201006600 100 BUC 19 1,34 112,61 134 SCARA AL 4 TREPTE DRALD4 2 BUC 19 106,01 178,17 212,02
- Număr anunț
- DA28529231
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02474 -Spitalul Militar de Urgenta Regina Maria (CUI 4688639)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.247 RON
- Valoare atribuită
- 1.247 RON
- Data publicării
- 06.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.