Atribuită Cumpărare directă

PROFIL PVC L 25X25MM 2.75M 32018-H40 NUC 10 BUC PLINTA PVC VKP 53.23 STEJ BORA 2500x50 5 BUC DIBLU NYLON SXR 8 X 80 50 BUC DIBLU METALIC RAME F10 M202 61064 20 BUC SD SURUB PAL /LEMN CAP INECAT 5X80ZG PZ2 50 BUC DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN SURUB CAP PLAT CU SAIBA AUTOFOR 4,2X16ZA 192 BUC FIS VS 300 T ADEZIV INJECTABIL 44102 2 BUC TIJA COMPLET FILETAT 1M DIN975-4.8 M8 ZA 2 BUC SAIBA PLATA DIN9021 M8X24X2 ZA 39 BUC ADEZ.POLISTIROL PR.LIP/SPACLUIT 25KG GRI 10 BUC TESATURA FIBRA STICLA 160G(50MP/ROLA) 1 ROL ADEZIV CERESIT CM11 25KG PLUS GRI 3 BUC IPSOS RIG. CONSTRUCT GIPS T 25 KG 1 SAC SPUMA CERESIT PISTOL TS62 750ML 4 BUC TS 100 CERESIT CLEANER SPUMA PU 500 ML 1 BUC MAMUT GLUE HIGH TACK ALB 290 ML 3 BUC COT DE 60 GRD 90 BAUDEMAN 8017 15 BUC EMAIL ECOLOGIC ECOLUX ALBA V82101-C0.75L 2 BUC TRAFALET VELUR 100X40 MM 2 BUC EMAIL IDEEA MARO DESCHIS 2,5 L E518002-C 1 BUC PERIE PLAFON RASUCIT F COADA PC0094 4 BUC COADA ALUMINIU 140CM VERDE 4 BUC

Număr anunț
DA28526890
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RACIU (CUI 29144330)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.622 RON
Valoare atribuită
1.622 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
06.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.622 RON

din 1.622 RON estimat