Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ARTICOLE REPARATII, PARCHET FP552 12MM CL 33 MATHIS OAK V 7 PAC PLINTA ESQUERO 605 PLATAN VESTIC 2.5 M 12 BUC COLT INT PLINTA ESQ 605 PLATAN VES 2/SET 3 SET COLT EXT PLINTA ESQ 605 PLATAN VES 2/SET 1 SET CAPETE S/D PLINTA ESQ 605 PLATAN VES 2/S 1 SET IMBINARE PLINTA ESQ 605 PLATAN VES 2/SET 5 SET PROFIL ALU.TREAPTA 44X23MM AG. S33AG2,7M 3 BUC
- Număr anunț
- DA28507382
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC UDREA BALEANU (CUI 4280400)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.039 RON
- Valoare atribuită
- 1.039 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.