Atribuită
Cumpărare directă
STICKY A KLASS LAV.ANTIMUCEGAI EMAIL IDEEA ALBASTRU MEDIU E51650 EMAIL IDEEA VERDE LUMINOS E51533 EMAIL IDEEA GALBEN E 51444-C 4L EMAIL IDEEA ROSU E51240 4L PIGMENT SUPERC.CONIAC SCP9-F70ML DILUANT 551 Pet D551 P0,9L SILICON UNIV. TRANSPAR 280ML BISON (KA) SILICON UNIVERSAL ALB 280ML BISON (KA) COMPAKT PELICULA CAUCIUCATA SPRAY SC PORTELAN EPOXY ALB BANDA MASCARE 50M X 50MM TESA KREPP MANUSI MERCATOR HYBRID XL 100 MANUSI LADY ABA M TRIUMF BUCATARIE 500ML DETERG.GRESIE FAIANTA 5L LAVANDA DET.GRESIE SI FAIANTA 1,5L FLORAL ALBIO FINO LAVETE MULTIFUNCT.3BUC LAVETE 30X60(100BUC/SET) CLOR INALBITOR PENTRU RUFE CLOREL 5L RIVEX CLOR 2L NORMAL RAID MUSTE/TINTARI 400ML RAID GAND.+RAID MUSTE&TANTARI PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA DEZINFECTANT GEL PURPLE 750ML SANO-CLEAR BLUE TRIGER 750 ML
- Număr anunț
- DA28503075
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA " REGINA MARIA"VINTILEASCA (CUI 18984570)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.