Atribuită Cumpărare directă

Reparatie analizor Gastat Navi cu schimbare de componente defecte: analog board; card slot guide; probe pin conform ofertei nr.4566/20.08.2021 Pretul include manopera, transportul si taxele vamale

Număr anunț
DA28618319
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.700 RON
Valoare atribuită
18.700 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.700 RON

din 18.700 RON estimat