Atribuită Cumpărare directă

Filtru HEPA pentru ventilator Monnal T75 - se înlocuiește la maxim 3 - 6 luni Impachetare: Bucata

Număr anunț
DA28494749
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
44164310-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.980 RON
Valoare atribuită
14.980 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
06.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.980 RON

din 14.980 RON estimat