Atribuită Cumpărare directă

Abonamente acces la serviciul de informare legislativa si juridica Specificaţii tehnice solicitate: - 6 conturi acces la serviciul de informare legislativă şi juridică Lege5 online - 50 de utilizatori la serviciul de informare legislativă şi juridică Lege5 sistem Desktop - Abonament actualizare / acces Lege5 online 160 lei fără TVA / lună - Abonament actualizare / acces Lege5 Desktop 150 lei fără TVA / lună Specificaţii tehnice solicitate: - Legislaţia Ro (MOF partea I, V, VI, modele şi formulare) - Legislaţia Ro la zi (forme consolidate) - Legislaţia Ro, MOF partea I Bis - Jurisprudenţa Ro - Calendar Legislativ - Căutare dosare în instanţă - Legislaţie RO şi EU

Număr anunț
DA28646262
Autoritate contractantă
JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
75111200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.440 RON
Valoare atribuită
7.440 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.440 RON

din 7.440 RON estimat