Atribuită
Cumpărare directă
Primăria municipiului Slatina dorește să achiziționeze un pachet de actualizare zilnica a bazei de date pentru o licenta aplicație legislativa pentru 500 utilizatori. Durata contractului va fi pe o perioadă de 36 luni. Caracteristicile tehnice ale pachetului legislativ se regăsesc în caietul de sarcini atașat prezentei invitații.
- Număr anunț
- DA28553487
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slatina (CUI 4394811)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.596 RON
- Valoare atribuită
- 9.596 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.