Atribuită Cumpărare directă

Achizitia serviciului informatic legislativ este necesara pentru o buna desfasurare a activitatii din cadrul Compartimentului juridic al SRP Sinaia, respectiv pentru accesarea unei baze de date complexe si actualizate din domeniul legislatiei romane in vigoare

Număr anunț
DA28528106
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
75111200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.438 RON
Valoare atribuită
1.438 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.438 RON

din 1.438 RON estimat