Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie sistem de supraveghere video compus din 3 camere video exterior iesire analog HD-TVI/AHD/CVI/CVBS 5 MP IR 60 m, IP67, DVR/NVR 4 canale analog 5MP + 4 canale digital ,1 HDD 3,5” 2 TB 64 MB, 5400 RPM SATA 6G, 1 UPS 800 VA/480 W. Montajul este inclus in pret.
- Număr anunț
- DA28514259
- Autoritate contractantă
- ORASUL MIZIL (CUI 15562570)
- Furnizor / câștigător
- CASYSTECH SERV SRL (CUI 10203967)
- Cod CPV
- 35125000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.248 RON
- Valoare atribuită
- 3.248 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.