Atribuită Cumpărare directă

SERVER DELL POWEREDGE R440 1 x XEON 3204 32 GB DDR4 REG ECC Controller DELL H330 2 x 600GB SAS 10k 2 x 1 Gbit Ethernet + placa retea 2 x 10 Gbit SFP+ 1 x port management , licenta Idrac ENTEPRRISE inclusa 2 x 550W Garantie 3 ani

Număr anunț
DA28603495
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
48820000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.905 RON
Valoare atribuită
11.905 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.905 RON

din 11.905 RON estimat