Atribuită
Cumpărare directă
3 x Sistem Wi-Fi Mesh TP-Link Deco M4 (3-pack) AC1200 Gigabit cu acoperire completa pentru casa Cod produs: Deco M4(3-pack) - pret unitar 567 lei + TVA 1 x Imprimanta InkJet Color Epson L805 CISS, A4, Wireless Cod produs: C11CE86401 - pret unitar 1285 lei + TVA TOTAL - 2986 lei + TVA
- Număr anunț
- DA28522223
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.986 RON
- Valoare atribuită
- 2.986 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.