Atribuită Cumpărare directă

UM 01042 CURTEA DE ARGES POMPA FRANA SIMPLU CIRCUIT ARO 243 D B 4 105,04 420,16 MRL ANSAMBLU ARO 243 D B 4 138,66 554,64 POMPA ALIMENTARE ARO 243 D B 3 37,82 113,46 POMPA AMBREAJ ARO 243 D B 2 79,83 159,66 CAP BARA ARO 243 D DREAPTA B 5 23,95 119,75 CAP BARA ARO 243 D STANGA B 6 23,95 143,7 1511,37 UM 01090 PREDEAL BEC FAR 12V ARO 243 D B 100 2,94 294 CUREA TRAPEZOIDALA 1175 *12,5*10 RABA B 20 6,3 126 CUREA TRAPEZOIDALA 1250-12,5*10 RABA B 25 7,98 199,5 619,5

Număr anunț
DA28625779
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.130 RON
Valoare atribuită
2.130 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.130 RON

din 2.130 RON estimat