Atribuită Cumpărare directă

- Set cartuşe Brother J 4420DW – LC-227XL BK, LC – 225XL C,M,Y - original:1 buc.; - Cartuş toner Samsung M 2675- Xpres – PE-MLT-R 116 - compatibil; 2 buc.; - Unitate cilindru Samsung M 2675- Xpres – OR-MLT-R 116 - compatibil; 2 buc.; - Cartuş toner Brother L2712DW- TN-2421 - compatibil; 2 buc.; - Unitate cilindru Brother L2712DW- PE-DR 2401 - compatibil; 2 buc.; - Cartuş toner Brother L2740- MFC: TN-2320 - compatibil; 2 buc.; - Unitate cilindru Brother L2740 MFC- LB-DR 2300 - compatibil; 2 buc.; - cartuş cerneală HP 903BK XLOriginal - T6L99AE – 1 buc.

Număr anunț
DA28596814
Autoritate contractantă
UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE CLUJ NAPOCA-U.M. 0971 (CUI 24683180)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
809 RON
Valoare atribuită
809 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

809 RON

din 809 RON estimat