Atribuită Cumpărare directă

Achizitia SICAP - ESTE COMANDA FERMA Truse standard droguri (de prel. mostre biol. pt. subst. psihoactive - Avizata CSML) Realizata conform Ordinului 277/11.03.2015. A primit avizul CSML nr.1 din 20.03.2015. Trusa standard alcoolemie (de prelevare a mostrelor pt. det. alcoolemiei) - AVIZATA CSML Realizata conform Ordinului 277/11.03.2015. A primit avizul CSML nr.1 din 20.03.2015.

Număr anunț
DA28570675
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
MORPHEUS GRUP SRL (CUI 15247689)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.433 RON
Valoare atribuită
4.433 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.433 RON

din 4.433 RON estimat