Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de elaborare documentatie de avizare a lucrarilor de interventie, expertiza tehnica, certificat de performanta energetica si audit energetic, documentatii tehnice necesare in vederea obtinerii avizelor si acordurilor, verificare tehnica cerintele A1, C, E pentru obiectivul de investitii REABILITARE SCOALA, prin Programul privind cresterea eficientei energetice si gestionarea inteligenta a energiei in cladirile publice cu destinatie de unitati invatamant
- Număr anunț
- DA28612026
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUCEVITA (CUI 4441336)
- Furnizor / câștigător
- ATELIER JURAVLE SRL (CUI 15080571)
- Cod CPV
- 71320000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95.400 RON
- Valoare atribuită
- 95.400 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.