Atribuită
Cumpărare directă
Construire grup sanitar max. 13 mp , instalatii electrice si instalatii sanitare aferente., Amenajare incinta : pavaj pietonal max. 50 mp; pavaj carosabil max. 160 mp; ,Gard din stalpi zincati + panou bordurat + soclu beton L=50 ml ; Gard din teava si inchidere cu tabla cutata L=100 ml; Executie retele exterioiare de incinta. Echipamnete : Stalpi pentru iluminat max. 7 buc ; Dotari exterioare + interioare : conform solicitari, la constructia de servicii funerare (capela) din localitatea Chiuza, comuna Chiuza, jud.BN
- Număr anunț
- DA28563118
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHIUZA (CUI 4426999)
- Furnizor / câștigător
- MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
- Cod CPV
- 45111291-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247.550 RON
- Valoare atribuită
- 247.550 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.