Atribuită Cumpărare directă

- constructii si instalatii – 154.756 lei fara TVA

Număr anunț
DA28547208
Autoritate contractantă
Comuna Petru Rares (Consiliul Local al comunei Petru Rares) (CUI 4512330)
Furnizor / câștigător
MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
Cod CPV
45233120-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153.596 RON
Valoare atribuită
153.596 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153.596 RON

din 153.596 RON estimat