Atribuită
Cumpărare directă
In conformitate cu Ord.MS nr. 1226/2012 pentru aprobarea Normelor tehnice privind gestionarea deseurilor rezultate din activitati medicale, publicat in Monitorul Oficial nr 855 din data de 18.12.2012 PRETURI DE PRODUCATOR!! Folie de polietilena de joasa densitate (LDPE) sau inalta densitate (HDPE); -Culoare albastru
- Număr anunț
- DA28567183
- Autoritate contractantă
- Unitatea Medico Sociala Bechet (CUI 15956508)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240 RON
- Valoare atribuită
- 240 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.