Atribuită
Cumpărare directă
Tipodimensiuni: 1. Saci galbeni 35 litri inscriptionati"Pericol biologic" 500x600 mm 40.950 buc. 2. Saci negri menajeri 35 litri inscriptionati "Deseuri nepericuloase" 500x600x0,025 mm 52.875 buc. 3. Saci albastri 240 litri inscriptionati "Deseuri nepericuloase" 1000x1200x0,050 mm 3645 buc. 4. Saci galbeni 120 litri Pubela inscriptionati"Pericol biologic" 1000x1100x0,050 mm 3.225 buc. 5. Saci galbeni 240 litri Pubela inscriptionati"Pericol biologic" 1250x1300x0,050 mm 15.480 buc - 6. Saci negri menajeri 240 litri Pubela inscriptionati "Deseuri nepericuloase" 1250x1300x0,050 mm 8325 buc. PRETURI DE PRODUCATOR!! - Folie de polietilena de joasa (LDPE) sau inalta densitate (HDPE); - Culoare neagrasau galbena; - Termosudura dubla, continua;
- Număr anunț
- DA28561037
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.066 RON
- Valoare atribuită
- 43.066 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.