Atribuită Cumpărare directă

Chitantier A6, 50 seturi * 2 exemplare, personalizat + inseriat, hartie autocopiativa minim 55 gr/mp, perfor pe exemplarul alb, alonja la coperta, 500 buc * 3,90 lei + TVA/buc. Personalizare conform modelului atașat, seria USAMV, plajă de numere 251651-276650.

Număr anunț
DA28653069
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
Cod CPV
22814000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950 RON
Valoare atribuită
1.950 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950 RON

din 1.950 RON estimat