Atribuită Cumpărare directă

Tipizate scolare ,5 cutii (set 12 buc marker - 4 culori)= 5 x 41,18 lei = 205,9 RON 50 bc burete whiteboard x 8,40 lei= 420 RON total 625,9 lei.

Număr anunț
DA28603394
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.30 "GHEORGHE TITEICA" CONSTANTA (CUI 29323450)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
Cod CPV
30195911-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.608 RON
Valoare atribuită
1.608 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.608 RON

din 1.608 RON estimat