Atribuită Cumpărare directă

Motor reactiv experimental Caracteristici motor: diametru exterior 120 mm lungime 730 mm (estimata - pot fi variatii datorita mansoanelor de prindere de la capete) tractiune maxima: 2.3 kN tractiune medie: 2.1 kN timp de ardere: 6.7-7.1 s impuls total mediu: 14.9 kNs masa combustibil: ~9 kg masa motor gol (fara combustibil): ~ 8-9 kg (coeficient de siguranta mare pentru a fi acceptat la lansare/transport specific regimului prototip/motor experimental)- depinzand si de elementele de siguranta/valoare estimata aprindere: electrica la 12 VDC Observatie: anumite caracteristici dimensionale pot sa varieze in ideea optimizarii motorului. Masa motorului gol poate fi redusa la jumatate dar nu in conditiile a 1-2 motoare "prototip". Conditii utilizare: Motoarele vor fi in stocare pana in preziua lansarii cand se va efectua transportul

Număr anunț
DA28646772
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
24613000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.400 RON
Valoare atribuită
37.400 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.400 RON

din 37.400 RON estimat