Atribuită Cumpărare directă

Cesaroni Pro98 6GXL Reload Kit Pro98 6GXL-17907N2540-P-GR, Total Impulse 17907.0 Ns, Burntime 7.04

Număr anunț
DA28590071
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
24613000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.676 RON
Valoare atribuită
10.676 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.676 RON

din 10.676 RON estimat