Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractantă dorește să achziționeze ”Sursa de radiatii X microfocus”, în conformitate cu cerințele și condițiile din caietul de sarcini si in conformitate cu clauzele contractuale din formularul de contract, atasate. Prin acceptarea achiziției se consideră acceptate cerințele si conditiile din caietul de sarcini si clauzele contractuale din formularul de contract atasate, iar achizitia se va finaliza cu semnarea unui contract de furnizare. Astfel, după acceptarea ofertei în SEAP, autoritatea contractanta va transmite operatorului economic, prin email, o invitatie cu detaliile referitoare la semnarea contractului de achiziție publică. Termenele de livrare încep să curgă după semnarea contractului de către ambele părți. Persoane de contact pentru livrare: Elena Anghel, Petru Ghenuche.
- Număr anunț
- DA28539983
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38582000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.