Atribuită
Cumpărare directă
1. Oferta de asigurare facultativa casco Denumire – asigurare facultativa casco autocar 50+1 locuri Valabilitate 12 luni de la 26.08.2021 la 25.08.2022. Suma asigurata autocar = 52.500 euro. Prima de asigurare 2.544 euro/an- plata integrala Descriere: Asigurare casco autocar 50+ 1 locuri pentru: - Avarii mecanice- ciocniri, loviri, rasturnari, coliziuni, zgarieri, caderea vehiculului - Fenomene naturale, incendiu, explozie, inundatie, cadere de corpuri, caderea vehiculului; - Pagube produse elementelor vitrate in cazul in care doar aceste parti componente ale vehiculului au fost avariate in urma unuia din riscurile de mai sus. - Furt total, partial si tentativa de furt; - Clauze suplimentare- vandalism, patrunderea in locuri inundate, extindere teritoriala; Toate riscurile acoperite sunt detaliate in conditiile de asigurare, parte integranta a politei. - Fransiza 0 in caz de dauna partiala sau dauna totala;
- Număr anunț
- DA28614768
- Autoritate contractantă
- ORCHESTRA POPULARA "RAPSOZII BOTOSANILOR" IOAN COBALA (CUI 3434004)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.554 RON
- Valoare atribuită
- 12.554 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.