Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA si Casco pentru dacia Duster, valabilitate 12 luni, prima de asigurare 2358 lei: - RCA. Datele de identificare autovehicul se solicita de la compartimentul transporturi al Consiliului judetean Botosani camera 324, tel interior 3241.

Număr anunț
DA28585108
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.358 RON
Valoare atribuită
2.358 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.358 RON

din 2.358 RON estimat