Atribuită Cumpărare directă

FASOLE, MAZARE, MIX CIORBA, MIX MEXICAN

Număr anunț
DA28577272
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
JOLDOS PROIMPEX SRL (CUI 9399070)
Cod CPV
15331170-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.302 RON
Valoare atribuită
1.302 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.302 RON

din 1.302 RON estimat