Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de curatare, intretinere si identificare defecte la aparate de aer conditionat: 1) curatare 150 lei si completare cu 300g agent frigorific 45 lei = 195 lei, cf ref 15053/09.08.2021-Cimitir Sf. Lazar; 2) curatare 150 lei si schimbat condensator 90 lei = 240 lei, cf ref 14743/05.08.2021-Cimitir Eternitatea; Montare aparate aer conditionat - 2 buc x 390 lei, 1 cf ref 13399/21.07.2021-Birou SSM,Prot. Med, SU, 1 conform ref 13459/22.07.2021-Talcioc
- Număr anunț
- DA28596288
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.215 RON
- Valoare atribuită
- 1.215 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.