Atribuită
Cumpărare directă
Sistem Allinone ASUS 23.8”, inclusiv Sistem operare Windows 10 Produs: Nume produs: ASUS M241 AIO AMD Ryzen 5 3500U 23.8inch FHD 8GB 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD AMD NO OS 2Y Black Descriere: ASUS AiO M241DAK BA075M - All-in-one - Ryzen 5 3500U / 2.1 GHz - RAM 8 GB - SSD 512 GB - NVMe - Radeon Vega 8 - GigE - WLAN: Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac - no OS - monitor: LED 23.8" 1920 x 1080 (Full HD) - blackGeneral Type: Personal computer Product Form Factor: All-in-one Embedded Security: Firmware Trusted Platform Module (TPM) solution Colour: BlackProcessor / Chipset CPU: AMD Ryzen 5 3500U / 2.1 GHz Max Turbo Speed: 3.7 GHz Number of Cores: Quad-Core CPU Qty: 1 Max CPU Qty: 1RAM Installed Size: 8 GB Technology: DDR4 SDRAM Form Factor: SO-DIMM 260-pin Slots: 2 (Total)Hard Drive Type: SSD - M.2 Capacity: 1 x 512 GB Interface Type: PCI Express Features: NVM Express (NVMe)Storage Controller Type: 1 x SATAOptical Storage Type: No optical driveMonitor Monitor Type: LED Diagonal Size: 23.8" Native Resolution: 1920 x 1080 (Full HD) Widescreen Display: Yes Image Aspect Ratio: 16:9 Horizontal Viewing Angle: 178 Vertical Viewing Angle: 178 Image Brightness: 250 cd/m² Monitor Features: Anti-glare, 100% sRGB colour gamutGraphics Controller Graphics Processor: AMD Radeon Vega 8 Video Interfaces: HDMIAudio Output Sound Output Mode: Stereo Speakers Included: 2 x right / left channelCamera Camera: Yes Resolution (MP): 1 MegapixelInput Device Type: Mouse, keyboardAudio Input Type: Array microphoneNetw
- Număr anunț
- DA28544508
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE TURISM SI ALIMENTATIE "Dumitru Motoc (CUI 4298555)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.563 RON
- Valoare atribuită
- 37.563 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.