Atribuită
Cumpărare directă
SPECIFICATII COPIATOR KONICA MINOLTA BIZHUB C257I Tip produs Imprimanta multifunctionala Tehnologie printare: Laser Mod printare: Color Utilizare Business Functii principale: Printare Scanare Copiere Conectivitate USB Retea Format general imprimanta: A3 A4 A6 A5 Printare fata/verso (Duplex): Automat Alimentator automat de documente (ADF) Nu Functii speciale: Mopria (Android) AirPrint (iOS) Continut pachet 1 x Cablu de alimentare 1 x Set Tonere 1 x Documentatie 1 x Capac Originale Cablu USB inclus Nu Consumabil pachet: Standard Tip display Touchscreen Dimensiune display 7 inch Ciclu de lucru maxim (pagini/luna) 19000 Volum recomandat de printare (pagini/luna) 10000 Aplicatii printare cloud & mobile: Mopria (Android) AirPrint (iOS) Culoare Negru/Gri SPECIFICATII CONSUMABILE Tip consumabil: Cartus Toner Consumabile compatibile: TN-227C TN-227Y TN-227K TN-227M IMPRIMANTA Viteza de printare monocrom 25 ppm Viteza de printare color 25 ppm Rezolutie printare (DPI) 1800 x 600 SCANNER Format scanner A3 Rezolutie scanare (DPI) 600 x 600 Rezolutie optica (ADF-DPI) 600 x 600 Functii scanner: Scan-to-box Scan-to-DPWS Scan-to-WebDAV TWAIN Scan-to-email Scan-to-SMB Scan-to-FTP Scan-to-USB COPIATOR Viteza de copiere monocrom 25 ppm Viteza de copiere color 25 ppm Rezolutie copiere (DPI) 600 x 600 Parametrii zoom: 25 - 400% MANEVRARE HARTIE Capacitate hartie intrare (coli) 1100 Capacitate hartie iesire (coli) 250 Numar tavi hartie 2 Greutate hartie: 60 - 256 g/mp SPECIFICATII TEHNICE Frecventa
- Număr anunț
- DA28544475
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE TURISM SI ALIMENTATIE "Dumitru Motoc (CUI 4298555)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 30121400-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.159 RON
- Valoare atribuită
- 11.159 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.