Atribuită Cumpărare directă

Sistem Sonorizare Club Audio Pure 15 SPECIFICATII SISTEM SONORIZARE DAP CLUB AUDIO PURE 15 • Compact & Puternic • Procesor DSP pe ecran de 24 de biți cu ecran LCD • Calitate naturala a sunetului • EQ completare personalizată Răspuns în frecvență (-3dB) 40 - 20000 Hz Difuzor scăzut Bobină vocală 15 "/ 2" Frecvența de recrutare 125 Hz, 24 dB / Oct BW Difuzor ridicat Sistem de difuzoare prin satelit PA cu ventilator pasiv 8/1 carcasă Placaj Raport S / N > 103 dBr Amp de putere redus 400W RMS la 8 Ohm Putere mare Amp 2x 150W RMS la 8 Ohm Sub sensibilitate (Jumătate de spațiu) 102 dB / W / m Sensibilitate Sat. (Spațiu complet) 95 dB / W / m Vârf SPL Sub @ 1m 128 dB Vârful SPL Sat. @ 1m 116,8 dB Sub-dispersie (HxV) 360 x 180 ° Dimensiuni Sub LxWxH 500 x 600 x 700 mm Dimensiuni Sat. Lxlxh 265 x 425 x 255 mm Greutate subwoofer 36 kg Satelit cu greutate 7 kg

Număr anunț
DA28544428
Autoritate contractantă
LICEUL DE TURISM SI ALIMENTATIE "Dumitru Motoc (CUI 4298555)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
32342410-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.243 RON
Valoare atribuită
7.243 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.243 RON

din 7.243 RON estimat