Atribuită
Cumpărare directă
SPECIFICATII PANOU AFISARE Dimensiune A1: 841x594mm Panou pietonal / People Stopper A1 - două fețe,este o rama Snap realizată din profile rectangulare din aluminiu ce îi conferă un aspect estetic excelent, permițând schimbarea rapidă a printului în trei pași : deschidere profil, introducere print, închidere profil. Panou pietonal / People Stopper A1 - două fețe permite afișarea printului pe ambele parți și permite afișarea stradală de materiale publicitare și reclame. Construcția profilului este din aluminiu de 25 mm ceea ce ii ofera garanția rigiditații, printul fiind acoperit de o folie groasă antireflectorizantă. Sistemul este prevăzut cu piciorușe pentru susținere. Garantie 24 Luni
- Număr anunț
- DA28544404
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE TURISM SI ALIMENTATIE "Dumitru Motoc (CUI 4298555)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 30192170-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.430 RON
- Valoare atribuită
- 13.430 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.