Atribuită Cumpărare directă

Lucrarile contine urmatoarele: -montare si demontare cort eveniment -servire masa (preparare si transport)

Număr anunț
DA28516403
Autoritate contractantă
Asociatia Microregionala Sovidek (CUI 12448726)
Furnizor / câștigător
LARENO-FA SRL (CUI 13778854)
Cod CPV
79952100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.300 RON
Valoare atribuită
13.300 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.300 RON

din 13.300 RON estimat