Atribuită Cumpărare directă

Cilindru Imaging Unit Kit Xerox Phaser 6600 WC 6605 108R01121

Număr anunț
DA28642272
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI 8531717)
Cod CPV
30124000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.888 RON
Valoare atribuită
6.888 RON
Data publicării
27.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.888 RON

din 6.888 RON estimat