Atribuită
Cumpărare directă
1.JVIS (JACKSON VOCATIONAL INTEREST SURVEY) - Manualul JVIS 2 buc Punct online pentru administrarea/scorarea JVIS Caiet de testare pentru JVIS 325 buc Foaie de raspuns pentru JVIS 325 buc 2.PLIV-TH (Proba de lucru pentru inteligenta vocationala: ocupatii tehnice) - Manualul PLIV-TH 2 buc Caiet de instructiuni PLIV-TH 2 buc Caiet de testare forma A PLIV-TH 10 buc Caiet de testare forma B PLIV-TH 10 buc Foaie de raspuns PLIV-TH 325 buc Grile transparente PLIV-TH (set de 3) 2 buc 3.PLIV-TH (Proba de lucru pentru inteligenta vocationala: ocupatii tehnice) - Manualul MLQ 2 buc Supliment teoretic al manualului MLQ 2 buc Punct online pentru administrarea/scorarea MLQ 325 buc Formular de autoevaluare MLQ pentru leaderi 325 buc
- Număr anunț
- DA28609681
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
- Cod CPV
- 33156000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.575 RON
- Valoare atribuită
- 31.575 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.