Atribuită Cumpărare directă

1.JVIS (JACKSON VOCATIONAL INTEREST SURVEY) - Manualul JVIS 2 buc Punct online pentru administrarea/scorarea JVIS Caiet de testare pentru JVIS 325 buc Foaie de raspuns pentru JVIS 325 buc 2.PLIV-TH (Proba de lucru pentru inteligenta vocationala: ocupatii tehnice) - Manualul PLIV-TH 2 buc Caiet de instructiuni PLIV-TH 2 buc Caiet de testare forma A PLIV-TH 10 buc Caiet de testare forma B PLIV-TH 10 buc Foaie de raspuns PLIV-TH 325 buc Grile transparente PLIV-TH (set de 3) 2 buc 3.MLQ (MULTIFACTOR LEADERSHIP QUESTIONNAIRE) - Manualul MLQ 2 buc Supliment teoretic al manualului MLQ 2 buc Punct online pentru administrarea/scorarea MLQ 325 buc Formular de autoevaluare MLQ pentru leaderi 325 buc

Număr anunț
DA28546178
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
Cod CPV
33156000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.575 RON
Valoare atribuită
31.575 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.575 RON

din 31.575 RON estimat