Atribuită
Cumpărare directă
REUMPLERE CART LASER FU HP LJ P1102 (CE285A) GENERIC (285 285A 85A 1102 ) NUMAR DE REFERINTA: REUM001 PRET DE CATALOG: 25,21 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30125110-5 Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2) DESCRIERE: Reumplere Cartus laser compatibil remanufacturat aprox. 2000 pag / 5% acoperire pentru HP LJ LJ 1010/1012/1015/1020/1022 (Q2612A)- Fara brand
- Număr anunț
- DA28518424
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Caras Severin (CUI 9759188)
- Furnizor / câștigător
- INCRED SRL (CUI 16902395)
- Cod CPV
- 50323100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare atribuită
- 1.008 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.