Atribuită Cumpărare directă

Motor TEZ, 2 timpi, benzina. 2.5 CP include: autocut , disc de tuns iarba cu 3 taisuri, harnasament motocoasa DAC. Pentru produsele mentionate, se solicita certificate calitate si conformitate, garantie minim 12 luni.

Număr anunț
DA28530271
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA PELENDAVA (CUI 11964885)
Furnizor / câștigător
RURIS IMPEX SRL (CUI 5045437)
Cod CPV
16310000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.516 RON
Valoare atribuită
2.516 RON
Data publicării
07.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.516 RON

din 2.516 RON estimat