Atribuită Cumpărare directă

FIR SUTURA RESORBABIL, DIN ACID POLYGLICOLIC FARA AC 150CM LUNGIME. FIR IMPLETIT ACOPERIT CU UN STRAT DIN CAPROLACTONA SI STEARAT DE CALCIU SI COLORAT CU ADITIVUL VIOLET NE 2 PENTRU VIZIBILITATE. ABSORTIE 60-90 ZILE. MARCAJ CE. FABRICAT IN UE. CUTIE CU 12 FIRE.IR SUTURA PGA NR. 2/0 150CM .

Număr anunț
DA28637992
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.441 RON
Valoare atribuită
2.441 RON
Data publicării
27.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.441 RON

din 2.441 RON estimat